Miniaturgolf

mingolfMiniaturgolf je nejrozšířenějším a nejoblíbenějším typem dráhového minigolfu vůbec. Jedná se o typ minigolfu, který je u nás všeobecně znám jako eternitový minigolf. Správný název tohoto typu hřiště je MINIATURGOLF. My ho dělíme na dvě skupiny, a to na PROFI určený pro soutěže a REKRE připravený pro veřejnost.

Pro stavbu kompletního 18 ti jamkového miniaturgolfového hřiště je potřebná plocha minimálně kolem 450 m2. Velmi záleží na tvaru a povaze pozemku. Nicméně si samozřejmě můžete pořídit libovolný počet drah.

V nabídce máme 28ks normovaných drah miniaturgolfu. Pro udělení certifikátu World Minigolf Sport Federation – WMF je potřeba, aby miniaturgolfové hřiště mělo 18 drah (libovolných 18 drah; výběr drah udělení certifikátu neovlivní, výběr může ovlivnit pouze obtížnost a atraktivnost daného hřiště). Certifikát WMF umožňuje na uvedeném hřišti pořádat soutěže s oficiální hlavičkou ČMGS (Český minigolfový svaz).

Nabízíme záruku nejnižší ceny na trhu.

Rozpis normovaných drah

1. Pyramidy 15. Středový kopec
2. Looping 16. Sopka
3. Šikmý kruh s ledvinou 17. „V“ překážka
4. Vlny 18. Úhel
5. Šnek 19. Blesk
6. Most 20. Přímá dráha bez překážky
7. Koš 21. Šikmý kruh bez překážky
8. Přímá dráha s oknem 22. Plošina
9. Trubka 23. Okno na klínu
10. Příčky 24. Šikmá dráha bez překážky
11. Labyrint 25. Šikmý kruh s překážkou „V“
12. Ležaté kužely 26. Rampa
13. Klíny 27. Kosočtverec
14. Proudy 28. Přímá dráha s cílovým kopcem

 

Miniaturgolf PROFI – s certifikátem WMF

Dráhy o délce 6,25m budou vyrobeny z úhlového železa profil 60/40/5. V těchto rámech budou použity hrací desky o síle min. 15mm. Desky jsou ekologicky nezávadné a neobsahují azbest. Jsou vyrobeny ze směsi cementu, buničiny a polymerových vláken a mají přírodní světlešedou barvu. Na deskách budou pevně ukotveny překážky různé obtížnosti.

Kovové překážky budou mít povrchovou úpravu komaxitem v barevném odstínu RAL, který si sami zvolíte. Veškeré ostatní překážky jsou vyrobeny z tvrzeného laminátu v barevném odstínu RAL opět dle Vašich požadavků. Rámy budou žárově pozinkované nebo opatřené antikorozním nátěrem v barvě dle přání zákazníka a osazené nivelizačním zařízením pro snadnější vyrovnání.

Každá dráha bude očíslovaná a nalinkovaná pro hru. Dále bude na každé dráze označení zákazu vstupu na dráhy.

Miniaturgolf REKRE – veřejnost

Rozdíl mezi těmito hřišti laik na první pohled téměř nepozná. Hlavní rozdíl je ten, že se k hřišti nedodává certifikát WMF pro pořádání soutěží.

Dráhy o délce 6,25m budou vyrobeny z úhlového železa profil 60/40/5. V těchto rámech budou použity hrací desky o síle min. 15mm. Tyto desky jsou ekologicky nezávadné a neobsahují azbest. Jsou vyrobeny ze směsi cementu, buničiny a polymerových vláken a mají přírodní světlešedou barvu.

Na deskách budou pevně ukotveny překážky různé obtížnosti. Kovové překážky budou mít povrchovou úpravu komaxitem v barevném odstínu RAL, který si sami zvolíte. Veškeré ostatní překážky jsou vyrobeny z tvrzeného laminátu v barevném odstínu RAL opět dle Vašich požadavků. Rámy budou žárově pozinkované nebo opatřené antikorozním nátěrem v barvě dle přání zákazníka a osazené nivelizačním zařízením pro snadnější vyrovnání. Každá dráha bude očíslovaná a nalinkovaná pro hru. Dále bude na každé dráze označení zákazu vstupu na dráhy.

Reference