Kdo je WGW?

Naše firma, působící pod obchodním názvem WGW (World golf web), vznikla během roku 1998. V té době jsme začínali jako prodejci minigolfu. O dva roky později, tedy v roce 2000, jsme postavili svoje první minigolfové hřiště. Od počátku jsme se soustředili pouze na dva typy hřišť – miniaturgolf a hobby golf. Postupem času jsme do naší nabídky přidávali další typy hřišť a v současné době máme standardně v nabídce všechny typy minigolfu, včetně třeba adventure či neonového golfu.

V roce 2009 jsme rozšířili svoji nabídku obecně na realizace sportovišť a postavili svůj první multifunkční sportovní areál.

Dnes máme v nabídce všechny typy sportovních hřišť, snad mimo ledovou hokejovou plochu. Hřiště na petanque, volejbal, tenis, zahradní šachy, Ruské kuželky, atletické dráhy či multifunkční sportovní areály.

Našim zákazníkům nabízíme bezplatné a nezávazné poradenství a konzultace na místě budoucího sportoviště. Dále poskytujeme záruku kvality a nejnižší ceny na trhu. Ani prodejem a realizací hřiště naše služby nekončí. Nabízíme servis a opravy nejen námi postavených hřišť.