Naše nabídka

Stavíme minigolfová hřiště ve špičkové kvalitě a parametrech závodních hřišť, což dokládají i certifikáty od Českého minigolfového svazu a WMF (světový minigolfový svaz) vystavené na námi postavená minigolfová hřiště.

Máme v nabídce všechny druhy minigolfových hřišť, od finančně i prostorově nenáročného zahradního minigolfu až po adventure golfové hřiště, což je atraktivní zmenšenina klasického velkého golfu. Jak si správně vybrat minigolfové hřiště

Při rozhodování, pro který druh minigolfového hřiště si vybrat, je velmi důležité, jaký prostor máte k dispozici. Zatímco pro zahradní minigolf obecně stačí jen několik čtverečních metrů, pro stavbu kompletního adventure golfového hřiště je potřebná plocha kolem 1000 m2.

Stejně tak je velmi důležité, jak je plocha určená ke stavbě minigolfu členitá. Rozhodnout může i Váš záměr, tedy pro koho bude hřiště určené či jak chcete hřiště využívat. V neposlední řadě je samozřejmě také zásadní, kolik prostředků chcete do vybudování minigolfového hřiště investovat.

Protože zvážení a posouzení všech okolností může být pro laika velmi složité, nabízíme Vám pomocnou ruku. Stačí nás kontaktovat a domluvit si termín nezávazné a bezplatné konzultace na místě možné realizace. Společně se pokusíme najít nejvýhodnější variantu.

Pokud budete uvažovat o stavbě minigolfového hřiště, vypracujeme Vám opět bezplatně a nezávazně návrh rozmístění jednotlivých drah (platí u dráhového golfu). U velkých hřišť typu adventure jsou návrhy kvůli své náročnosti zpoplatněny.

Pro náročnější zákazníky vypracujeme kompletní projekt, nebo uděláme návrhy zahradních úprav, doporučíme jednotlivé druhy a typy dřevin atp.

V případě Vašeho zájemu Vám můžeme nabídnout vybudování kompletního minigolfového areáluna klíč, nebo si u nás můžete zakoupit pouze jednotlivé dráhy a všechno ostatní si vybudovat sami. Záleží opravdu jen na Vás.

Při financování sportovního zařízení či areálu Vám vyjdeme maximálně vstříc. Nic není nemožné, všechno je pouze otázkou jednání. U nás můžete nakupovat i na leasing či splátky.

Chcete si založit minigolfový klub?

I pro Vás máme spoustu užitečných informací:

  • Jak postupovat?
  • Co je nutné vyřídit?
  • Jaké hřiště si objednat?
  • Jak hřiště provozovat a pořádat soutěže?