Igor Zajíček – 25 let na scéně

Igor Zajíček - 25 let na scéně   Čtvrtstoletí je důvod k bilancování, a tak vám, milí čtenáři, přinášíme rozhovor s našim kmenovým kreslířem a bývalým dlouholetým redaktorem Igorem Zajíčkem.
Čtěte více …

 

Recenze Olivie Prokopové

Hráčka Putt-golf clubu STARLIFE, trojnásobná vítězka US MASTERS.

“Putter typu kladívko od společnosti WGW nalezne uplatnění na všech hřištích Adventure golfu a Crazy golfu, a to jak pro širokou veřejnost, tak i zpočátku pro hráče, kteří by se chtěli těmito minigolfovými disciplínami zabývat.
Sklon hole je totiž jen o málo odlišný od putterů, které používají profesionální hráči, a tak si začátečníci lépe zvyknou na postoj, který je velmi důležité si zažít.
Oproti předchozímu typu kladívka od společnosti WGW je patka hole pogumovaná, což umožňuje lepší míření, protože již nehrozí odraz slunce od patky. V neposlední řadě se toto kladívko vyjímá svojí vyvážeností a tužším shaftem – hráč tak má pocit větší stability při jednotlivých úderech.
Jak už bylo uvedeno, je patka hole pogumovaná, a tudíž bude plně vhodná i pro hrající veřejnost na dalších minigolfových površích – eternitu, betonu a filcu.